10 C

Pogoń zapunktowała rzutem na taśmę

MKP Pogoń Siedlce po raz pierwszy zapunktował, od kiedy jej trenerem jest Adam Nocoń.

Siedlczanie podjęli drużynę Górnika Łęczna. Pierwsza połowa, choć przebiegała w głównej mierze pod dyktando gości, zaķończyła się bezbramkowym remisem.

W 69 minucie Górnik wyszedł na prowadzenie po bramce Fryderyka Janaszka. Biało-niebiescy zdołali wyrównać rzutem na taśmę. W doliczonym czasie gry bramkę na 1:1 z rzutu katnego zdobył Karol Podliński.

MKP Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna 1:1 (1:1).

Bramki: Karol Podliński 93 (k) – Fryderyk Janoszek 69.

3 listopada Pogoń zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica.

3 KOMENTARZE
  1. Mecz, który można było wygrać w pierwszych minutach główka zaw 56 nie celna druga okazja zmarnowana. Zawodnik z nr 3 w doliczonym czasie pierwszej połowy traci piłkę, a zaw gości strzela w poprzeczkę. W drugiej połowie dośrodkowanie zaw.56, a zaw. 7 z bliskiej odległości nie trafia w bramkę. Pogoń traci bramkę przez zaw. 77, który w dziecinny sposób traci piłkę, a zaw. gości biegnie w kierunku bramki gospodarzy nie atakowany i strzela nie do obrony. Zastanawiam się dlaczego piłkarze Pogoni nie strzelają z dalszych odległości mimo dogodnych sytuacji? Nie mam pojęcia czy trener nie wpoił im, że z dalszych odległości można zdobywać bramki. Teraz ciężki wyjazd do Legnicy czy tam pokuszą się zawodnicy Pogoni o niespodziankę?

2. Gdyby nie karny to spadek do 2giej ligi.
    W tej lidze są na 18 miejscu na samym dole i tak odpadną. W Ekstraklasie jest 18 drużyn. Czyli Pogoń Siedlce zajmuje 36 miejsce wśród drużyn Polski.
    Siedlce maja wszystko na ostatnim miejscu.
    Urząd miasta, Ośrodki Kultury Słabe, ulice słabe, Szkole Muzyczna Słaba, Jedynie co Siedlce mają to największy dług 500 milionów. Który się powiększa bo utrzymać trzeba spadochroniarzy z PiS a tutaj dostaną bogate stanowiska tworzone cały czas i mnożone.