11 C

Sokołowianki za późno zaczęły gonić

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski przegrał trzeci mecz z rzędu w rozgrywkach I ligi koszykarek.

Podopieczne trenera Marcina Grockiego podjęły drużynę ŁKS KK Łódź. Spotkanie od początku układało się po myśli drużyny przyjezdnej. MPKK pierwszą kwartę przegrał 6:18, a po drugiej miał już stratę 22 oczek.

Po zmianie stron rywalki nie zdjęły nogi z gazu. Trzecią partię także zapisały na swoją korzyść, różnicą dziesięciu punktów.

Łodzianki, mając bezpieczną przewagę ponad 30 punktów, w ostatnich dziesięciu minutach nie forsowały tempa. MPKK zdołał odrobić 17 oczek, ale to za mało, żeby odwrócić losy spotkania.

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski- ŁKS KK Łódź 62:77 (6:18, 11:21, 14:24, 31:14).

MPKK 16 listopada zagra na wyjeździe z Akademią Gortata Gdańsk.

20 lat Dworu Mościbrody (zdjęcia)

Gościli tu politycy z pierwszych stron gazet, artyści, kulinarni...

Od kopania z dziadkiem do gry w kadrze i Ekstraklasie – Alan Rybak, nadzieja siedleckiej piłki

Czy siedlczanin Alan Rybak pójdzie w ślady Artura Boruca...

Zmarł Artur Kozłowski

20 września 2024 r. zmarł Artur Kozłowski właściciel i...

Pamiętajcie o zmianie czasu z letniego na zimowy

Już dziś w nocy, czyli z 26 na 27...

Siedlce: (Nie)wąski problem na ul. Kurpiowskiej

– Czy nikt nie wpadł na to, że samochody...

Od połowy czerwca główne skrzyżowanie w Siedlcach będzie zamknięte na kilka miesięcy

Około trzech miesięcy potrwa remont nawierzchni ulic Armii Krajowej i Wojskowej na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego w Siedlcach. To oznacza zamknięcie głównego ronda w mieście i spore utrudnienia dla kierowców.