Reklama

Turniej hokeja na lodzie

W sobotę, 23 lutego na Lodowisku Miejskim przy ulicy Prusa 6 w Siedlcach rozegrany zostanie turniej hokeja na lodzie w kategorii żaków (roczniki 2004-2008).

W turnieju weźmie udział 4 drużyny: STH Siedlce, LHT Lublin, Husaria Białystok i Masters Giżycko. Rozgrywki odbywać się będą w godzinach 9-15.50. Z harmonogramem imprezy zapoznacie się na plakacie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama