W sobotę, 23 lutego na Lodowisku Miejskim przy ulicy Prusa 6 w Siedlcach rozegrany zostanie turniej hokeja na lodzie w kategorii żaków (roczniki 2004-2008).
W turnieju weźmie udział 4 drużyny: STH Siedlce, LHT Lublin, Husaria Białystok i Masters Giżycko. Rozgrywki odbywać się będą w godzinach 9-15.50. Z harmonogramem imprezy zapoznacie się na plakacie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!