Reklama

Czy siedleccy radni pozwolą na budowę bloku przu ul. Starowiejskiej?

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Gospodarki Miejskiej siedleccy radni będą się zajmować wnioskiem dewelopera o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ulicy Starowiejskiej. Jest to pierwszy krok do budowy tam (kolejnego) bloku.

Wniosek o ustalenie lokalizacji złożyła firma Budomatex. Ma tam powstać blok na 25 mieszkań (trzy kondygnacje) i parkingiem na 32 samochody.  (jj)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama