Reklama

„Gliniarze” z udziałem siedlczanki

Dzisiaj (14 kwietnia) w odcinku serialu „Gliniarze” telewizji Polsat wystąpi siedlczanka Magdalena Michalak, uczennica SP nr 11 w Siedlcach.

Emisja odcinka z siedlczanką rozpocznie się o godzinie 17.

Dziesięciolatka zostaje znaleziona na jednym z warszawskich osiedli - dziewczynka jest w szoku, cały czas powtarza "ratujcie moją mamę". Okazuje się, że jej matka została porwana przez tajemniczego mężczyznę. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta miała długi i wpadła w podejrzane towarzystwo - opis odcinka ze strony internetowej telewizji Polsat.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości