Reklama

Kalendarz charytatywny Stowarzyszenia RakOut - już dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach

Zaraz Nowy Rok, więc kalendarz się przyda, a przy okazji zasili konto Stowarzyszenia RakOut. Stowarzyszenie wspiera kobiety z nowotworami.

Jego członkinie dzielą się swoimi doświadczeniami, ale dużą wagę przykładają do profilaktyki. Organizują spotkania w szkołach ucząc dziewczęta, jak samej badać piersi. Prowadzą również akcje charytatywne pomagając dzieciom z domu dziecka.

To już trzeci charytatywny kalendarz Stowarzyszenia RakOut. Tym razem fotografie zostały wykonane przez uczniów 2 klasy kierunku technik fotografii i multimediów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach pod opieką Sylwii Tarkowskiej. Każdy, kto chciałby wesprzeć Stowarzyszenie cegiełką (30 zł) na kalendarz może to zrobić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach 19 grudnia o godz. 17. lub zadzwonić pod nr  504 090 369.

Reklama

Tym razem w kalendarzu są nie tylko zdjęcia, ale także instrukcje o samobadaniu piersi oraz inne ważne porady.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama