Reklama

Kradli i oszukiwali

W miniony piątek (5.10) dwóch mężczyzn zatrzymanych po kradzieży oraz oszustwie, usłyszało policyjne zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 Do kradzieży i oszustwa doszło w Trzebuczy gm. Grębków w miniony czwartek. Dwóch mężczyzn pojawiło się na posesji mieszkanki Trzebuczy z zamiarem sprzedaży węgla. Nikogo nie zastali, więc ukradli kosiarkę elektryczną. Po jakimś czasie wrócili ponownie na miejsce. Gdy jeden z nich oferował 81-letniej kobiecie sprzedaż węgla, drugi ukradł z posesji kosiarkę spalinową i przerzucił za ogrodzenie. Kobieta zakupiła oferowany węgiel i na początku rozładunku wypłaciła pieniądze sprzedającym. Gdy pokrzywdzona znajdowała się w domu, mężczyźni odjechali zrzucając tylko część węgla.

                Pokrzywdzona poinformowała o tym fakcie węgrowską  Policję. Dzięki policjantom z sąsiadującej jednostki w Kałuszynie zatrzymano dwóch
mężczyzn. Osadzono ich w policyjnym areszcie a pojazd z węglem zabezpieczono. Sprawcy to 30-letni mieszkańcy Kałuszyna. Usłyszeli zarzuty kradzieży dwóch kosiarek oraz oszustwa. Jeden z mężczyzn odpowie jeszcze za jazdę w stanie nietrzeźwości. Kierował samochodem mając blisko 1,5 promila
alkoholu w organizmie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama