Jeśli chcesz wziąć udział paradzie zabytkowych aut i motocykli, która odbędzie się już 17 lipca w Łosicach, to musisz koniecznie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Mamy dla Was instrukcję jak to zrobić!
Już 17 lipca w Łosicach odbędą się Dni Łosic. Impreza rozpocznie się paradą, która przejdzie ulicami miasta. - Jeliś jesteś posiadaczem malucha, poloneza, fiata 125p, żuka, wołgi, trabanta, wartburga, zaporożca, łady czy innego nietypowego pojazdu to zapraszamy do Łosic - zachęca Dorota Kozłowska, dyrektor Łosickiego Domu Kultury. Parada wystartuje o godz. 15.00 z placu przy Transgranicznym Centum Dialogu Kultury (ul. Berka Joselewicza 13) i przejedzie ulicami miasta na Plac Targowy. Tam samochody i motocykle będzie można zaparkować, by wszyscy mogli je obejrzeć z bliska. By wziąć udział należy pobrać formularz zgłoszeniowy, do pobrania TUTAJ Formularz należy wypełnić i wysłać mailowo do 13 lipca na adres [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!