Jutro (2 lipca) odbędzie się Piknik z OSP Latowicz. Zaplanowano mnóstwo atrakcji, w tym przeloty śmigłowcem nad terenem gminy.
Impreza rozpocznie się o godz. 15 na placu przed OSP. Z programem zapoznacie się na plakacie. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem wicemarszałek województwa mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!