Mieszkańcy Siedlec mogą skorzystać z darmowej usługi odbioru wielkogabarytowego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego bezpośrednio z domów.
Wystarczy zgłosić chęć oddania takich rzeczy przez formularz elektroniczny pod adresem www.elektrycznesmieci.pl/odbior lub telefonicznie pod numerem tel. 572 102 102. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie poniżej. Z kolei drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny można umieszczać w czerwonych pojemnikach ustawionych na terenie miasta lub zawieźć na PSZOK. Do czerwonych pojemników można wrzucać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 50 cm, a więc: laptopy, telefony komórkowe, suszarki czy tostery oraz baterie.Lista lokalizacji pojemników:
ul. Topolowa 161 (przy placu zabaw) ul. Sokołowska 71 (przy osłonie śmietnikowej) ul. Miła (przy placu zabaw) ul. Stanisława Wieniawskiego 1 (przy osłonie śmietnikowe) ul. Ignacego Daszyńskiego 2 (przy osłonie śmietnikowej) ul. Prym. Stefana Wyszyńskiego 7 (przy placu zabaw) ul. Bolesława Chrobrego 6 (przy gnieździe pojemników półpodziemnych) ul. Młynarska 20 ul. Bieszczadzka (przy budynku Bieszczadzka 8)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!