Reklama

37-latek topił się w zalewie Karczunek

Ok. god.19.40 w zalewie Karczunek topił się 37- letni mężczyzna.

- Na brzeg wyciągnęli go świadkowie, strażacy i policjanci, którzy podjęli próbę reanimacji. Mężczyzna odzyskał funkcje życiowe. 37-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala - poinformowała nas Paula Antolak z mińskiej KPP.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2026 00:30
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    W - niezalogowany 2026-06-27 23:43:10

    Do wszystkich którzy parkują wzdłuż , w miejscu nie dozwolonym na zakazie na poboczu, będziemy my jako okoliczni mieszkańcy wzywać policję, z racji braku przejazdu do naszych domów , nie pozdrawiam.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama