Ok. god.19.40 w zalewie Karczunek topił się 37- letni mężczyzna.
- Na brzeg wyciągnęli go świadkowie, strażacy i policjanci, którzy podjęli próbę reanimacji. Mężczyzna odzyskał funkcje życiowe. 37-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala - poinformowała nas Paula Antolak z mińskiej KPP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Do wszystkich którzy parkują wzdłuż , w miejscu nie dozwolonym na zakazie na poboczu, będziemy my jako okoliczni mieszkańcy wzywać policję, z racji braku przejazdu do naszych domów , nie pozdrawiam.
Do wszystkich którzy parkują wzdłuż , w miejscu nie dozwolonym na zakazie na poboczu, będziemy my jako okoliczni mieszkańcy wzywać policję, z racji braku przejazdu do naszych domów , nie pozdrawiam.