25 czerwca, tuż przed godziną 14.00 na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Terespola, w rejonie zjazdu Siedlce Zachód, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.
– Trasa w kierunku Terespola była nieprzejezdna, teraz ruch odbywa się jednym pasem – poinformował kpt. Daniel Czapski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

fot. PSP Siedlce
Na miejscu pracują służby ratunkowe. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami i wybierać alternatywne trasy.
Tworzą się korki, a w korkach takie cuda:

Fot. Grupa prywatna
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze