Podczas gali Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki Województwa Mazowieckiego nagrodzono koszykarkę UKS MKK Siedlce Alicję Stanisławowską.
Alicja otrzymała nagrodę dla najlepiej punktującej zawodniczki w rozgrywkach U13. Koszykarska MKK w 12. meczach zdobyła 343 punkty, co daje znakomitą średnią prawie 29 punktów na mecz. Gratulujemy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze