Reklama

Najnowszy "TS" poleca się na początek wakacji! (zapowiedź video)

Wakacje! To czas odpoczynku i złapania oddechu. W ramach letniego relaksu polecamy lekturę najnowszego wydania "Tygodnika Siedleckiego", który w kioskach już 24 czerwca.

Oto tematy, które między innymi poruszamy:

  • O smrodzie gotowanej padliny, czyli relacja ze spotkania mieszkańców gminy Skórzec z wójtem i prezesem Zbiornicy
  • Drewnale, czyli historia namalowana na domach w Kosieradach Wielkich
  • Echa audytu w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Co na to odwołany dyrektor?
  • Występ seniorów wywołał spór o czarne twarze i gorąco dyskusję.
  • Sławomir Ługowski to jeden z bardziej znanych mieszkańców Węgrowa. Nie ze względu na miejsce urodzenia, lecz zainteresowania i pasje artystyczne. O historii jego życia pisze Stanisław Jastrzębski. 
  • Wystawa w siedleckim Archiwum Państwowym przypomina, jak ważną rolę odegrała kolej w historii miasta.
  • Łosice: Głośny problem - boisko
  • Powiat miński chce wyjść ze związku transportowego. Zagrożenie czy „wentyl bezpieczeństwa”?
  • Wójt gminy Bielany: Najpierw rozmowa, potem decyzja.
  • Czy tylko dobry zawodnik może zostać wybitnym trenerem? Ich przykład pokazuje, że niekoniecznie. Soćko, czyli Mourinho polskich ciężarów.
  • Nic dwa razy się nie zdarza? A jednak! Pogoń znów mistrzem Polski!

Zachęcamy do zakupu i lektury najnowszego wydania "Tygodnika Siedleckiego", który w kioskach już 24 czerwca!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 15:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości