MKP Pogoń Siedlce poinformował o pierwszym letnim transferze.
Do biało-niebieskich dołączył 18-letni Jakub Barczak z Górnika Zabrze. Prawy obrońca w ubiegłym sezonie grał w III-ligowych rezerwach Górnika. W 28 spotkaniach strzelił jedną bramkę.
Jakub Barczak do Pogoni został wypożyczony na rok.
Za MKP Pogoń Siedlce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze