Reklama

Anita Woźnica dyrektorem "Prusa"

Anita Woźnica została nowym dyrektorem I LO im. B. Prusa w Siedlcach. Do tej pory placówką kierował Andrzej Kopiec, ale nie zdecydował się na kolejną kadencję.

Anita Woźnica jest nauczycielem historii i WOS w "Prusie", od kilku lat lat jest też doradcą metodycznym w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Jest też drugą kobietą - dyrektorem w historii "Prusa" i jego absolwentką.(jj)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama