Niewątpliwie są wśród nas! Jednych nazywamy aniołami, bo czynią wokół tyle dobra. Innych nazywamy orłami, bo wzbijają się ku niebu, by widzieć więcej, dostrzegać mnogość szans i możliwości… Kolejni są jak odważni husarze, prący bezkompromisowo do celu. O wszystkich mówimy, że mają skrzydła, dzięki którym wznoszą się ponad przeciętność.
Takich właśnie ludzi – „swoich”, ale wyjątkowych – szukamy i nagradzamy w naszym plebiscycie. Nie rozglądajmy się daleko, bo to wśród naszych znajomych, wśród sąsiadów mamy prawdziwych bohaterów. Ludzi, dla których nie ma granic w czynieniu świata lepszym, w pomocy, w realizowaniu marzeń. Często ich nie doceniamy, ale też często oni sami nie chcą się pchać „na afisz”. Ale dajmy im znać, że widzimy, co dobrego robią, że są inspiracją dla innych.
Serdecznie prosimy naszych Czytelników, aby zgłaszali kandydatów do nagrody Złote Skrzydła. Prosimy o krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta osoba zasługuje na uznanie. Będziemy prezentować te kandydatury na łamach „TS”, a o wyborze zwycięzcy zadecyduje kapituła nagrody, w której skład wchodzą, oprócz redaktora naczelnego TS, laureaci z poprzednich lat. A przypomnijmy, że są wśród nich: Elżbieta Sieradzińska, Grzegorz Orzełowski, Ireneusz Kaługa, ks. Robert Mirończuk, Sławomir Kordaczuk, Mirosław Andrzejewski i Beata Ostrowska -Harris.
Szukajmy tych, którzy mają skrzydła!
Zgłoszenia należy przysyłać na adres: [email protected] do 18 stycznia 2024 roku. (MZ)
REGULAMIN
Regulamin nagrody „Złote Skrzydła” 2023.
I . Postanowienia ogólne
II. Zasady zgłaszania kandydatów i wyboru laureata
Do konkursu można zgłaszać kandydatów z naszego regionu, którzy pomagają innym, starają się zmienić świat na lepsze, działają nietuzinkowo, są odważni, bezkompromisowi… Czynią dobro.
Kandydatów do nagrody (wraz z krótkim uzasadnieniem) zgłaszają czytelnicy „Tygodnika Siedleckiego”. Redakcja prosi kandydatów o zgodę na udział w postępowaniu konkursowym. Listę kandydatów (z uzasadnieniami) redakcja przekazuje członkom kapituły Nagrody. W pracach Kapituły bierze udział redaktor naczelny „TS” i laureaci „Złotych Skrzydeł” z poprzednich lat. Każdy z członków Kapituły oddaje jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. W razie takiej samej liczby głosów oddanych na więcej niż jednego kandydata, głos rozstrzygający należy do redaktora naczelnego „TS”.III Terminarz
Grudzień 2023 – publikacja informacji na temat „Złotych Skrzydeł” w wydaniu papierowym „TS” oraz na stronie internetowej.
Styczeń – luty 2024 publikacje poświęcone kandydatom do „Złotych Skrzydeł”.
10 lutego 2024 – uroczyste wręczenie Nagrody.
IV. Postanowienia ogólne
1. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej
2. Interpretacja regulaminu należy do koordynatora konkursu i jest ostateczna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze