Reklama

Fontanna na Placu Sikorskiego już działa. Wrócą pokazy multimedialne z nowym repertuarem

Na Placu Sikorskiego w Siedlcach, po przerwie zimowej, uruchomiona została fontanna. Wrócą też weekendowe pokazy multimedialne, którym towarzyszyć będzie nowy repertuar muzyczny. Możecie podawać swoje propozycje utworów!

https://www.youtube.com/watch?v=6TNfD4SLze4

- Fontannę udało się uruchomić wcześniej niż było to w planach - mówi Paweł Truszkowski, prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce - zarządcy placu Sikorskiego. - Prawdopodobnie jeszcze nie w najbliższy weekend, ale powrócą też pokazy multimedialne z wykorzystaniem gry wody, dźwięku i światła. Jednak zmienione zostaną towarzyszące im utwory, gdyż już się osłuchały. Jesteśmy na etapie doboru nowego repertuaru. Zachęcamy mieszkańców do przedstawienia swoich propozycji.

Reklama

Pomysłami dzielcie się w komentarzach! W ubiegłym sezonie wykorzystywane były następujące utwory: The sound of silence - Disturbed, Can you feel the love tonight – Elton John, The Black Pearl – Klaus Badelt, Jaskółka uwięziona – Stan Borys, The Final Countdown – Europe i The show must go on – Queen.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości