Na Placu Sikorskiego w Siedlcach, po przerwie zimowej, uruchomiona została fontanna. Wrócą też weekendowe pokazy multimedialne, którym towarzyszyć będzie nowy repertuar muzyczny. Możecie podawać swoje propozycje utworów!
https://www.youtube.com/watch?v=6TNfD4SLze4- Fontannę udało się uruchomić wcześniej niż było to w planach - mówi Paweł Truszkowski, prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce - zarządcy placu Sikorskiego. - Prawdopodobnie jeszcze nie w najbliższy weekend, ale powrócą też pokazy multimedialne z wykorzystaniem gry wody, dźwięku i światła. Jednak zmienione zostaną towarzyszące im utwory, gdyż już się osłuchały. Jesteśmy na etapie doboru nowego repertuaru. Zachęcamy mieszkańców do przedstawienia swoich propozycji.
Pomysłami dzielcie się w komentarzach! W ubiegłym sezonie wykorzystywane były następujące utwory: The sound of silence - Disturbed, Can you feel the love tonight – Elton John, The Black Pearl – Klaus Badelt, Jaskółka uwięziona – Stan Borys, The Final Countdown – Europe i The show must go on – Queen.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze