Reklama

Garwolin będzie miał lodowisko!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do końca 2022 roku w Garwolinie powstanie nowoczesne, zadaszone lodowisko.

W realizacji inwesyycji pomogą władze województwa mazowieckiego, przekazując na ten cel 3,9 mln zł. Lodowisko powstanie obok Stadionu Sportowego Miejskiego Centrum Sportu i Kultury. Jak podkreśla Marzena Świeczak, burmistrz Garwolina, mieszkańcy czekają na tę inwestycję, bo najbliższe lodowiska znajdują się w odległości ok 40 km.

Zadaszone lodowisko będzie działać sezonowo – od października do marca. W okresie letnim płyta lodowiska wyłożona zostanie wykładziną sportową, np. sztuczną trawą i będzie służyć jako boisko treningowe do gier sportowych – siatkówki, koszykówki czy tenisa.

Reklama

Całkowity koszt inwestycji to 6,5 mln zł. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca 2022 r.

(za mazovia.pl)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości