Reklama

„Krotochwila” w Teatrze Amatorskim

Teatr Amatorski w Węgrowie wystawił spektakl „Krotochwila” Michała Bałuckiego.

Premiera przedstawienia odbyła się 20 lutego w Węgrowskim Ośrodku Kultury. W spektaklu wyreżyserowanym przez Michała Zasłonę występują: Sławomir Ługowski (burmistrz Tromboliński), Urszula Grabarczyk (Agata, żona burmistrza), Iga Podgórska (Dorcia, córka burmistrza), Sebastian Gontarz (Sędzia), Wanda Gajewska (Smętnicka), Iza Kamińska (Sydonia), Maciej Marczak (Adolf Hubiczek) i Tomasz Biernat (Kancelista).

Aktorzy bardzo dobrze wcielili się w swoje role, za co publiczność nagrodziła ich długimi oklaskami. Więcej o przedstawieniu przeczytacie w najnowszym papierowym i e-wydaniu „TS”.

Reklama

Spektakl będzie można jeszcze zobaczyć 29 lutego, 14 marca oraz 1,2 i 3 kwietnia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości