Reklama

Mamy Rondo El Greca! Radni jednogłośni!

Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie nadania rondu przy zbiegu ulic Cmentarnej i Wojskowej nazwy El Greca.

-Z inicjatywą nazwania ronda imieniem tego hiszpańskiego malarza wystąpił dyrektor Muzeum Diecezjalnego ks. Robert Mirończuk, a komisja kultury poparła ten pomysł i zwróciła się do prezydenta o jego zaakceptowanie. Myślę, że ta nazwa przyczyni się do promocji nie tylko samego dzieła, ale także muzeum i przede wszystkim naszego miasta - powiedziała przed głosowaniem radna Jadwiga Skup.

Reklama

Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ciekawe - niezalogowany 2025-11-04 08:42:25

    A cóż to za promocja Siedlec nazwą ulicy El Greca? Czy naprawdę nasi radni w to wierzą?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Siedlce45 - niezalogowany 2025-11-09 14:48:48

    A rondo "ósemkowe" na skrzyżowaniu ulic Floriańskiej z Brzeską będzie im.Mariana Paździocha!????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości