Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie nadania rondu przy zbiegu ulic Cmentarnej i Wojskowej nazwy El Greca.
-Z inicjatywą nazwania ronda imieniem tego hiszpańskiego malarza wystąpił dyrektor Muzeum Diecezjalnego ks. Robert Mirończuk, a komisja kultury poparła ten pomysł i zwróciła się do prezydenta o jego zaakceptowanie. Myślę, że ta nazwa przyczyni się do promocji nie tylko samego dzieła, ale także muzeum i przede wszystkim naszego miasta - powiedziała przed głosowaniem radna Jadwiga Skup.
Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A cóż to za promocja Siedlec nazwą ulicy El Greca? Czy naprawdę nasi radni w to wierzą?
A rondo "ósemkowe" na skrzyżowaniu ulic Floriańskiej z Brzeską będzie im.Mariana Paździocha!????
A cóż to za promocja Siedlec nazwą ulicy El Greca? Czy naprawdę nasi radni w to wierzą?
A rondo "ósemkowe" na skrzyżowaniu ulic Floriańskiej z Brzeską będzie im.Mariana Paździocha!????