Szanowni Państwo, Chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt, może to nic istotnego, może trochę sentymentalne. Otóż w tym roku zakończył działalność zakład fryzjerski na ul. Bp. Świrskiego 53. Istniał ponad 50 lat.
Bodajże od końca lat 50-tych! Ponad 50 lat! Najdłużej działająca placówka w Siedlcach. Sklepy i zakłady usługowe się zmieniały, zmieniał się ustrój w państwie, a fryzjer w malutkim pomieszczeniu koło katedry ciągle trwał. Zmieniły się w tym zakładzie chyba 2 pokolenia , może 3, nie wiem. Uważam, że warto napisać jakieś wspomnienie w TS. Najstarsi ludzie w Siedlcach pamiętają tę panią, która ostatnio strzygła w tym lokalu. Zdaje się wiek i stan zdrowia nie pozwolił na dalszą pracę. Piszą Państwo o dużych firmach ,o Strusie, natomiast o małych, pracowitych, nie rzucających się w oczy - nic. Bardzo bym prosił o jakiś mały ślad na ten temat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!