Reklama

Nietypowe interwencje strażaków

W niedzielny poranek strażacy interweniowali w dwóch nietypowych zgłoszeniach.

Ok godz. 8 w Gręzowie na prywatnej posesji kobieta wpadła do szamba, które było niedostatecznie zabezpieczone.

- Poszkodowana została wydobyta przez domowników przy użyciu drabiny przed przyjazdem strażaków. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń - mówi mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP.

O godz. 8.30 strażacy otrzymali wezwanie, że pod drzwiami mieszkania przy ul. Wojewódzkiego w Siedlcach został rozlany kwas masłowy. Przybyli na miejsce strażacy z jednostki chemicznej nie potwierdzili tego. Chemicy nie wykryli tej substancji. Zdaniem świadków mogła być to substancja odstraszająca dziki. Nie wiadomo czy był to żart, czy próba zastraszenia. Sprawę wyjaśnia policja - powiedział rzecznik.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości