Reklama

Piąty koncert „Muzyka na Podlaskiej”

Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach zaprasza jutro, 31 maja o godz. 17 na kolejny koncert z cyklu „Muzyka na Podlaskiej”.

Tym razem będzie to koncert muzyki gitarowej. Na scenie sali koncertowej siedleckiej szkoły muzycznej przy ul. Podlaskiej 14 wystąpią: Paweł Filasiński, Michał Skup i Agnieszka Skup.

W programie: Georg Phillip Telemann, Fernando Sor, Johann Kaspar Mertz, Francisco Tarrega, Heitor Villa-Lobos, Manuel de Falla, Miguel Llobet, Nuccio D"Angelo, Jorge Cardoso. Wstęp wolny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości