Reklama

Piotr Pióro reprezentant mińskiej komendy policji zdobył złoto

III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu.

3 czerwca na matach hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Kopernika w Mińsku Mazowieckim, rozegrały się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu Bjj GI I NO GI 2023. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z wielu różnych formacji mundurowych, w tym policji.

- Młodszy aspirant Piotr Pióro reprezentant mińskiej komendy policji, podczas zawodów wywalczył złoto w kategorii GI Master niebieskie pasy 88,3kg. Policjant reprezentował także miński klub walki Grappler, którym trenuje brazylijskie jiu jitsu już od kilku lat. Drużynowo klub ten zajął czwarte miejsce na ponad 80 zgłoszonych klubów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości