Reklama

„Popisy” gimnazjalistów...

Wyjątkowo niebezpieczny sposób na zabicie wolnego czasu wymyślili dwaj czternastoletni uczniowie gimnazjum w Stanisławowie. W połowie września, w miejscowości Ładzyń (gm. Stanisławów), na krajowej drodze nr 50, nastolatkowie kamieniami obrzucili przejeżdżającą ciężarówkę.

Rzuty okazały się celne, ponieważ kamienie wybiły szybę w pojeździe i uszkodziły karoserię. Kierowca usiłował zatrzymać wandali, ale ci natychmiast uciekli z miejsca zdarzenia.
O obrzuceniu ciężarówki kamieniami mężczyzna powiadomił policję. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrem, któremu podlega gmina Stanisławów, dość szybko wykryli sprawców zdarzenia. W czasie przesłuchania czternastolatkowie przyznali się do popełnienia chuligańskiego czynu, który stróże porządku określili jako uszkodzenie mienia. Młodzi ludzie odpowiedzą przed mińskim Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Na pewno działania wychowawcze podejmie również dyrekcja gimnazjum w Stanisławowie. (SAD)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości