Reklama

PSZOK „Sorcik” otwarty

W Węgrowie przy ul. Prostej otwarto dziś (19 stycznia) nowy Punkt Selektywnej Zbiorki Odpadów „Sorcik”.

Inwestycja kosztowała ponad 3,5 mln złotych, w tym 85 proc. to dofinasowanie ze środków Unii Europejskiej.

W uroczystym otwarciu PSZOK udział wzięli m.in.: burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, wiceburmistrz Halina Ulińska, członkinie zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska, starosta węgrowska Ewa Besztak, wicestarosta Marek Renik, przewodnicząca węgrowskiej Rady Miejskiej Beata Gashi wraz z radnymi: Zofią Paczóską i Andrzejem Grabkiem, właściciel firmy wykonujące inwestycję Marek Karski oraz naczelnicy wydziałów Urzędu Miejskiego i dyrektorzy miejskich spółek. Po okolicznościowych przemówieniach i przecięciu wstęgi, nowy obiekt poświęcił ks. prał. Leszek Gardziński.

Reklama

PSZOK „Sorcik” przy ul. Prostej jest czynny od wtorku do soboty w godzinach: Wtorek 10-18; Środa 8-17; Czwartek 10-18; Piątek 8-17 i Sobota 8-14.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości