Reklama

Siedlce: Czy śmieciarki nie mogą pracować od 5 rano?

Radny Arkadiusz Mazurkiewicz chce, by śmieciarki odbierające odpady z Siedlec zaczynały pracę o 5 rano.

– W tej chwili wyjeżdżają w czasie największych korków w mieście, więc dodatkowo tamują ruch – mówi radny. – Ludzie jadą do pracy lub odwożą dzieci do szkoły i się mocno tym irytują. 

– Nasze ekipy wyjeżdżają z bazy o godz. 6.00 – mówi prezes Zakładu Utylizacji Odpadów, Paweł Olszewski. – Jedynie w czasie upałów zaczynają pracę wcześniej. Myślę jednak, że część pracowników zdecydowałaby się rozpoczynać pracę wcześniej. Porozmawiamy o tym. 

A co Wy myślicie na ten temat? Czy 5 rano to odpowiednia godzina na odbiór śmieci?

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości