Reklama

Siedlce: Śmierć po upadku z wysokości

Służby ratownicze zostały zaalarmowane o mężczyźnie bez oznak życiowych, który prawdopodobnie spadł ze znacznej wysokości na daszek klatki schodowej wieżowca przy ul. Chrobrego w Siedlcach.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Życia 21-latka nie udało się uratować.

- Policja potwierdza ujawnienie przed blokiem mężczyzny bez oznak życiowych. Czynności wyjaśniające są prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratora - informuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dostaniu się na daszek przy pomocy drabin, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy (w tym resuscytacji krążeniowo-oddechowej) do czasu przybycia Zespołu PRM - informuje st. bryg. Waldemar Rostek zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości