Reklama

Siedlce: Więcej kamer i centrum monitoringu

W tym roku na siedleckich ulicach ma zostać zamontowanych kilkanaście nowych kamer monitoringu.

Powstanie również centrum monitoringu, które będzie działało całą dobę. W tej chwili kamery monitoringu w godzinach 7-23 obserwują strażnicy miejscy. Nowe centrum zostanie stworzone w urzędzie miasta. Zostanie w nim zatrudnionych 5 osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

W tej chwili w Siedlcach działa 14 kamer (zamontowanych w latach 2006-2014).

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości