Do niecodziennego zdarzenia doszło w zakładzie pracy na terenie Siedlec.
- Podczas rozładowywania palet z materiałami produkcyjnymi, które przyjechały z Włoch, pracownik znalazł żywego skorpiona – mówi mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP. - Pajęczak został złapany i umieszczony w pudełku przez pracowników. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy zabezpieczyli pudełko ze stworzeniem. Powiadomiono siedlecką straż miejską.
Jak poinformowali strażnicy miejscy, stworzenie trafiło do ZOO w Warszawie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze