Reklama

Skorpion w palecie z towarem

Do niecodziennego zdarzenia doszło w zakładzie pracy na terenie Siedlec.

- Podczas rozładowywania palet z materiałami produkcyjnymi, które przyjechały z Włoch, pracownik znalazł żywego skorpiona – mówi mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP. - Pajęczak został złapany i umieszczony w pudełku przez pracowników. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy zabezpieczyli pudełko ze stworzeniem. Powiadomiono  siedlecką straż miejską.

Jak poinformowali strażnicy miejscy, stworzenie trafiło do ZOO w Warszawie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości