Reklama

W Trzciance już po burzy?

Właściciel domu opieki szacuje straty.

– Telewizja bardziej niż nas, skrzywdziła naszych pensjonariuszy. Zachwiała ich poczuciem bezpieczeństwa – mówi Zbigniew Lasota. właściciel Domu Opieki im. Alzheimera w Trzciance (gm. Wilga).

Po emisji reportażu o domu w Trzciance z ośrodka odeszła jedna trzecia chorych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości