Reklama

Wypadek na drodze Wrotnów-Tchórzowa. 7 osób rannych

Dziś (4 września) około godz. 5 na odcinku drogi Wrotnów-Tchórzowa (gm. Miedzna) doszło do wypadku.

Samochód osobowy marki Dacia Logan na łuku drogi uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało 7 osób, obcokrajowców.

- Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe i została uwolniona przez strażaków. Pomoc została udzielana wszystkim uczestnikom zdarzenia przez ZRM i strażaków – mówi kpt. Paweł Krasnodębski, oficer prasowy KP PSP w Węgrowie.

Na miejsce wypadku przybyły trzy zastępy PSP w Węgrowie, trzy zastępy OSP, policja oraz kilka karetek pogotowia z Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego i Siedlec. Osoby poszkodowane w wypadku zostały przewiezione do szpitali.

Reklama

- Samochodem podróżowało siedmiu mężczyzn narodowości gruzińskiej, którzy jechali do pracy. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wypadł z jezdni, po czym uderzył w drzewo. Wszyscy podróżujący samochodem z obrażeniami ciała trafili do szpitali - informuje asp. Monika Księżopolska z KPP Węgrów.     

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/09/2025 09:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości