Dziś rano informowaliśmy o zaginięciu 15-latka z Mińska Mazowieckiego. Mamy dobrą wiadomość. Chłopak się odnalazł.
-Policjanci z Wydziału Kryminalnego odnaleźli poszukiwanego 15-latka na terenie Mińska Mazowieckiego. Bardzo dziękuję za wszelkie sygnały i informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego - mówi sierż. Paula Antolak z mińskiej KPP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze