29 lutego o godz. 17.18 w miejscowości Celejów doszło do wypadku.
- Do KPP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – informuje podkom. Małgorzata Pychner oficer prasowa garwolińskiej policji. - Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca skodą podczas wyprzedzania zderzyła się z pojazdem skręcającym na posesję. Kierujący byli trzeźwi. Do szpitala trafiła kierująca skodą, która po udzieleniu pomocy została zwolniona do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Wildze.
Zdjęcia: OSP Wilga

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze