Reklama

Zderzenie w Celejowie

29 lutego o godz. 17.18 w miejscowości Celejów doszło do wypadku.

-  Do KPP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – informuje podkom. Małgorzata Pychner oficer prasowa garwolińskiej policji. -  Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca skodą podczas wyprzedzania zderzyła się z pojazdem skręcającym na posesję. Kierujący byli trzeźwi. Do szpitala trafiła kierująca skodą, która po udzieleniu pomocy została zwolniona do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Wildze.

Reklama

Zdjęcia: OSP Wilga

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości