Reklama

Zmarł Tadeusz Kacprzak

9 grudnia zmarł Tadeusz Kacprzak nieodżałowany nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej w Białkach.

Tadeusz Kacprzak to nieodżałowany nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej w Białkach, z którą związanym był od 1961 r. Pracował w Białkach i mieszkał nieprzerwanie do roku 2021. Będąc na emeryturze aktywnie uczestniczył w życiu społeczności szkolnej i wiejskiej. Był członkiem stowarzyszenia Aktywności Lokalnej Białki, angażował się w jego działania. Uważał, że wychowywać najlepiej jest dając przykład. Zapisany jest w monografii wsi Białki pt" Miejsce mojego życia".

Reklama

- Odchodzi Człowiek wielce zasłużony dla mieszkańców wsi Białki. Cześć Jego pamięci – powiedziała Elżbieta Łęczycka.

Pogrzeb zmarłego Tadeusza Kacprzaka odbędzie się12 grudnia o godz. 14. w kościele w Wiśniewie. Ciało spocznie na Cmentarzu Parafialnym w Wiśniewie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości