Reklama

18 Dywizja Zmechanizowana rośnie w siłę

Dzisiaj (29 sierpnia) w warszawskiej Wesołej odbyły się uroczystości przyjęcia w podporządkowanie 1 Warszawskiej Brygady Pancernej i 21 Brygady Strzelców Podhalańskich przez 18 Dywizję Zmechanizowaną.

W uroczystościach wziął udział szef MON – Mariusz Błaszczak.

- Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy konsekwentnie pracują na rzecz wzmocnienia Wojska Polskiego i chciałbym pogratulować żołnierzom z 18 Dywizji Zmechanizowanej. Realizujecie projekt, który wzmacnia bezpieczeństwo naszej ojczyzny, który wzmacnia bezpieczeństwo państw wschodniej flanki NATO – przemawiał minister.

Protokoły przekazania brygad podpisali Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, gen. broni Jarosław Mika oraz dowódca 18 Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. Jarosław Gromadziński.

Reklama

 

(za MON, 18 Dywizja Zmechanizowana)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości