Reklama

Boruc rekordzistą

Artur Boruc, dzięki wczorajszemu występowi w reprezentacji Polski przeciwko Słowenii, stał się rekordzistą wśród bramkarzy pod względem liczby meczów rozegranych w kadrze.

Wychowanek Pogoni Siedlce w biało-czerwonych barwach wystąpił po raz 64. Drugi w klasyfikacji jest Jan Tomaszewski (63 występy), a trzeci Jerzy Dudek (60).

Obecnie pierwszy bramkarz reprezentacji - Łukasz Fabiański ma na swoim koncie 38 spotkań. 

(za Onet.pl)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości