Reklama

Czegoś słodszego zapewne już dziś nie zobaczycie! Pszczółki i Stokrotki wystawiły Jasełka!

Żłobek Miejski w Siedlcach (przy ul. Batorego 2) rozbił bank. Jasełka w wykonaniu starszaków z grup Pszczółki i Stokrotki to będzie przebój sezonu. Maluchy wczuły się w role, rodzice płakali z dumy i ze wzruszenia, a my ściągamy czapki z głów!

W żłobku zadbano o najmniejsze detale. Przyozdobiono świątecznie wejście, a sale i korytarze przypominają scenerię bajkową. Magia! Nic dziwnego, że maluchy zagrały w jasełkach role życia.

-Byliście cudowni i odważni! - mówi do dzieci dyrektor żłobka Sylwia Glinka. - Wszyscy wam dziękujemy za te wzruszające chwile!

Ale szczególne podziękowania pani dyrektor składa opiekunkom maluchów.

-Te nasze kochane ciocie włożyły dużo serca w przygotowanie dzieci do występu – zdradza kulisy. - Ale ciocie zawsze są cierpliwe i wspierające.

Reklama

Zobaczcie sami efekt! Miejski żłobek jest znany ze świetnej atmosfery i opieki. I jak widać, pracuje się bardzo nad rozwijaniem talentów, a tych w siedleckich dzieciach nie brakuje! Mamy przecież znakomitych tancerzy, muzyków i wokalistów. I coś nam podpowiada, że ten żłobek do kuźnia przyszłych gwiazdorów.

Pszczółki i Stokrotki, skradliście nasze serca! Dziękujemy wam maluszki, za wprowadzenie w magię świąt!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/12/2025 15:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości