Reklama

Dachowanie w Stoku Lackim

Po godz. 19 w Stoku Lackim doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Jak wynika z napływających informacji, osoba kierująca samochodem osobowym, jadąc od strony Łosic w kierunku Siedlec, z nieustalonych przyczyn, wpadła w poślizg, uderzyła w przepust i dachowała. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Panują utrudnienia w ruchu.

Dziękujemy internaucie Adamowi za przesłanie zdjęcia do redakcji i Bartkowi Młynarska za powiadomienie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości