Reklama

Dlaczego w Siedlcach nie ma imprez motoryzacyjnych?

Pisze w malej, a jak dla nas wielkiej sprawie, a mianowicie chodzi o imprezy sportowe, głównie motoryzacyjne. Miasto Siedlce posiada swój auto klub TCS. W naszym mieście w ogóle nie odbywają się takie imprezy.

Zeszłego weekendu zaimponowała mi impreza sportowa Drift Show w Radzyniu Podlaskim - kilka autek plac PKS i masa ludzi. Show robił wrażenie. Pomyślałem, czemu w naszym pięknym mieście nie ma takiego czegoś? Mamy piękne place do np, zlotów, długą ulicę Terespolska do kategorii 1/4 mili.  Czemu młodzież ma szaleć i być karana, przecież można by coś zorganizować.

W Siedlcach jest sporo aut, o które dbamy  a na pewno z okolic też by się znaleźli zainteresowani. Warto by napisać jakiś artykuł, zarzucić jakiś pomysł i zachęcić władze miasta do tego typu imprez i integrować młodzież i nasze pasje.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości