Pisze w malej, a jak dla nas wielkiej sprawie, a mianowicie chodzi o imprezy sportowe, głównie motoryzacyjne. Miasto Siedlce posiada swój auto klub TCS. W naszym mieście w ogóle nie odbywają się takie imprezy.
Zeszłego weekendu zaimponowała mi impreza sportowa Drift Show w Radzyniu Podlaskim - kilka autek plac PKS i masa ludzi. Show robił wrażenie. Pomyślałem, czemu w naszym pięknym mieście nie ma takiego czegoś? Mamy piękne place do np, zlotów, długą ulicę Terespolska do kategorii 1/4 mili. Czemu młodzież ma szaleć i być karana, przecież można by coś zorganizować.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!