W niedzielę 5 stycznia Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK zaprasza na wycieczkę noworoczną.
Start o godz. 10.00 na parkingu przy ul. Rynkowej 24. Uczestnicy wybiorą się niedaleko poza miasto, by pobawić się przy ognisku, wspominając minione wycieczki i snując plany na najbliższy sezon rowerowy. Tym razem będą gościć przy dworku w Mościbrodach.
Przewidywana trasa wynosi około 25 km. Może prowadzić częściowo po drogach gruntowych, możliwe, że zaśnieżonych.
Wycieczka jest bezpłatna i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
Kiełbaski czy inne smakołyki na ognisko, uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Zalecany ubiór stosowny do warunków atmosferycznych i kask.
Przewidywany powrót około godz. 14.30.
Na wycieczce obowiązuje Regulamin wycieczek Siedleckiego Klubu Turystyki Rowerowej DOKTOREK. Każdy uczestnik bierze udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. Członkowie PTTK z opłaconą aktualną składką członkowską, korzystają z ubezpieczenia w ramach tej składki. Pozostali uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie.
Informacje dodatkowe u komandora wycieczki Radosława Wysockiego pod nr tel. 669545172.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze