Reklama

Dworzec z odrobiną luksusu

Już niebawem dworzec kolejowy w Mińsku Mazowieckim, wybudowany w latach 70. ubiegłego wieku, zostanie rozebrany. Zniknie też znajdujący się nieopodal budynek dworca PKS. W zamian powstanie nowoczesne centrum obsługi pasażerów PKP i PKS, połączone z galerią handlową. A na dachu galerii będzie piętrowy parking. Niemożliwe?

- Ani PKP, ani PKS nie mają pieniędzy na samodzielne wybudowanie nowych obiektów, w których znalazłyby się kasy, poczekalnie, punkty usługowe – podkreśla prezes firmy „Dekada” Aleksander Walczak.

To właśnie ta firma, wspólnie z PKP, ma zbudować mińskie centrum komunikacyjno-handlowe.

BO PARKINGÓW BYŁO ZA MAŁO 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości