Reklama

Grzybiarze, uważajcie na żmije!

Dziś do redakcji zgłosił się pan Daniel z Siedlec, by ostrzec wszystkich miłośników grzybobrania przed takim oto mieszkańcem lasu.

-W miniony wtorek, 8 października wybrałem się z żoną i znajomymi na grzyby do lasu między Emilianówką a Olszycem Folwarkiem na terenie gminy Domanice. W pewnym momencie zauważyłem dziwnie wyglądający patyk, który nagle się poruszył. Okazało się, że to duża żmija zygzakowata. Znajdowała się bardzo blisko drogi, bo około 30 metrów. Postanowiłem zrobić zdjęcie i ostrzec wszystkich grzybiarzy. Szczególnie rodziny z małymi dziećmi - powiedział pan Daniel.

Reklama

Dziękujemy za zdjęcie i ostrzeżenie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości