Dziś do redakcji zgłosił się pan Daniel z Siedlec, by ostrzec wszystkich miłośników grzybobrania przed takim oto mieszkańcem lasu.
-W miniony wtorek, 8 października wybrałem się z żoną i znajomymi na grzyby do lasu między Emilianówką a Olszycem Folwarkiem na terenie gminy Domanice. W pewnym momencie zauważyłem dziwnie wyglądający patyk, który nagle się poruszył. Okazało się, że to duża żmija zygzakowata. Znajdowała się bardzo blisko drogi, bo około 30 metrów. Postanowiłem zrobić zdjęcie i ostrzec wszystkich grzybiarzy. Szczególnie rodziny z małymi dziećmi - powiedział pan Daniel.
Dziękujemy za zdjęcie i ostrzeżenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze