Reklama

II Forum Młodych - „Żółkiewski” i „Ekonomik” zwycięzcami!

10 czerwca w siedzibie Colegium Mazovia odbył się finał konkursu „II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach - Przedsięwzięcia Biznesowego oraz Przedsięwzięcia Społecznego. Wzięło w niej udział 22 finalistów z 8 szkół ponadpodstawowych w naszym regionie.

W kategorii Przedsięwzięcie Biznesowe, pierwsze miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, w składzie:

Robert Boguszewski; Konrad Kosyl.

– za projekt przedsięwzięcia pod nazwą: Eco Fit sp. z o.o. Opiekun – Grażyna Lech.

W kategorii Przedsięwzięcie Społeczne pierwsze miejsce zajęła drużyna z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana St. Żółkiewskiego w Siedlcach w składzie:

Reklama
Kornelia Jasińska; Urszula Lewczuk; Agnieszka Mazurek.

– za projekt przedsięwzięcia pod nazwą: Pszczela Kraina. Opiekun – Renata Zacharczuk.

Więcej informacji na temat konkursu oraz galeria zdjęć tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości