Jutro na targowisku odbędzie się kolejna giełda staroci i wyprzedaż garażowa. Organizatorzy serdecznie zapraszają do odwiedzenia tego miejsca.
Pierwsza giełda przyciągnęła bardzo dużo ludzi i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na miejscu można znaleźć wiele ciekawych przedmiotów.
Targowisko znajduje się przy ul. Targowej w Siedlcach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Są niestety ludzie na tym świecie którzy KAŻDEGO DNIA okopują osiedlowe śmietniki w myśl zasady "a może komuś się przyda"... Później tworzy się taka graciarnia, ale jak się tego pozbyć, no bo szkoda wyrzucić. Z dekadę temu zastawę stołową wyrzuciłem na 20-40 talerzy, jakby wesele miało być co tydzień, o Jezuskach, krzyżach, medalikach, obrazków "świętych", Biblii, maszynki do mięsa itd. nie wspomnę. Niestety, ale ludzie czym starsi tym więcej śmieci chcą zabrać do grobu. To nie czasy wojny, ani komuny, że nie ma nic bo jest nadmiar, dziś przywiezie wszystko chińczyk za półdarmo. Na zdjęciu kasety magnetofonowe, jeszcze brakuje tylko płyt CD (ewentualnie dyskietek 3,5 cala) i kaset VHS. Czekam na fotorelację, aby zobaczyć kto jaki śmietnik przywiózł i chce się go pozbyć.
Co ty wiesz o życiu... Kupiłem tam wiertło prlowskie może z 40 lat ma przechodziło kilka nowych wierteł także pozdrawiam idź do Lidla kup parksaida
idź do ikei, lidla itp volksdeutscha kupuj tam swój szmelc, a ja wolę iść po stare przedmioty made in Poland, made in CCCP itp, bo one mają "duszę", są solidne i pochodzą z czasów gdy był jeszcze przemysł w Polsce, a nie jak dzisiaj wszystko przez żydokomunę sprzedane, rozgrabione, a Polacy won na szparagi.
Są niestety ludzie na tym świecie którzy KAŻDEGO DNIA okopują osiedlowe śmietniki w myśl zasady "a może komuś się przyda"... Później tworzy się taka graciarnia, ale jak się tego pozbyć, no bo szkoda wyrzucić. Z dekadę temu zastawę stołową wyrzuciłem na 20-40 talerzy, jakby wesele miało być co tydzień, o Jezuskach, krzyżach, medalikach, obrazków "świętych", Biblii, maszynki do mięsa itd. nie wspomnę. Niestety, ale ludzie czym starsi tym więcej śmieci chcą zabrać do grobu. To nie czasy wojny, ani komuny, że nie ma nic bo jest nadmiar, dziś przywiezie wszystko chińczyk za półdarmo. Na zdjęciu kasety magnetofonowe, jeszcze brakuje tylko płyt CD (ewentualnie dyskietek 3,5 cala) i kaset VHS. Czekam na fotorelację, aby zobaczyć kto jaki śmietnik przywiózł i chce się go pozbyć.
Co ty wiesz o życiu... Kupiłem tam wiertło prlowskie może z 40 lat ma przechodziło kilka nowych wierteł także pozdrawiam idź do Lidla kup parksaida
idź do ikei, lidla itp volksdeutscha kupuj tam swój szmelc, a ja wolę iść po stare przedmioty made in Poland, made in CCCP itp, bo one mają "duszę", są solidne i pochodzą z czasów gdy był jeszcze przemysł w Polsce, a nie jak dzisiaj wszystko przez żydokomunę sprzedane, rozgrabione, a Polacy won na szparagi.