Stowarzyszenie Kobiety wspierają kobiety organizuje konkurs - Kobieta w obiektywie.
Drogie Panie, jeśli lubicie fotografować, to jest konkurs dla Was!
Tematem przewodnim Konkursu „Kobieta w obiektywie” zwanego dalej Konkursem, jest przedstawienie na fotografii postaci kobiet i ich roli, jaką odgrywają w społeczeństwie (np. jako matek,
żon, osób aktywnych społecznie lub zawodowo, posiadających pasje i talenty)
Regulamin i załączniki potrzebne, by wziąć udział w konkursie:
Celem Konkursu jest:
1) popularyzacja sztuki fotografowania,
2) promowanie talentów,
3) kształtowanie poczucia estetyki,
4) przedstawienie postaci kobiet w artystycznym ujęciu, z przesłaniem nt. roli kobiet
w społeczeństwie, ich pasji oraz piękna.
Uczestniczkami konkursu mogą być Panie z terenu powiatów: ostrołęckiego, makowskiego,
ostrowskiego, pułtuskiego, wyszkowskiego, wołomińskiego, węgrowskiego, sokołowskiego,
mińskiego, siedleckiego, łosickiego i garwolińskiego
Każda uczestniczka konkursu może zgłosić jedną pracę fotograficzną.
Kryteria oceny fotografii:
1) interesująca i oryginalna forma przekazu, adekwatna do prezentowanego
zagadnienia,
2) jakość wykonania fotografii,
3) kompozycja fotografii,
4) styl i forma zdjęcia,
5) jakość techniczna
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze