Reklama

Kobieta w obiektywie. Konkurs fotograficzny dla fotografek

Stowarzyszenie Kobiety wspierają kobiety organizuje konkurs - Kobieta w obiektywie.

Drogie Panie, jeśli lubicie fotografować, to jest konkurs dla Was!

Tematem przewodnim Konkursu „Kobieta w obiektywie” zwanego dalej Konkursem, jest przedstawienie na fotografii postaci kobiet i ich roli, jaką odgrywają w społeczeństwie (np. jako matek,
żon, osób aktywnych społecznie lub zawodowo, posiadających pasje i talenty)

Regulamin i załączniki potrzebne, by wziąć udział w konkursie:

Celem Konkursu jest:
1) popularyzacja sztuki fotografowania,
2) promowanie talentów,
3) kształtowanie poczucia estetyki,
4) przedstawienie postaci kobiet w artystycznym ujęciu, z przesłaniem nt. roli kobiet
w społeczeństwie, ich pasji oraz piękna.

Reklama

Uczestniczkami konkursu mogą być Panie z terenu powiatów: ostrołęckiego, makowskiego,
ostrowskiego, pułtuskiego, wyszkowskiego, wołomińskiego, węgrowskiego, sokołowskiego,
mińskiego, siedleckiego, łosickiego i garwolińskiego

Każda uczestniczka konkursu może zgłosić jedną pracę fotograficzną.
Kryteria oceny fotografii:
1) interesująca i oryginalna forma przekazu, adekwatna do prezentowanego
zagadnienia,
2) jakość wykonania fotografii,
3) kompozycja fotografii,
4) styl i forma zdjęcia,
5) jakość techniczna

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości