Reklama

Komputer i internet dla seniora

W dniach 9-11 października w Siedlcach odbędzie się VI edycja kursu „komputer i internet dla seniora”.

Kurs jest bezpłatny. Zapisać można się telefonicznie: 25 794 36 20 lub osobiście w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Oskara Langego 8) - który jest organizatorem inicjatywy.

-  Uczestnicy kursu będą mogli nabyć umiejętność podstawowej obsługi komputera, w tym Worda, poczty elektronicznej, korzystania ze stron internetowych, np. MPK, PKP, portali społecznościowych. Szkoła podejmuje te działania w ramach wolontariatu. Nauczyciele i uczniowie „Ekonomika" za prowadzenie zajęć nie pobierają opłat - informuje organizator. 

Reklama

Liczba miejsc jest ograniczona!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama