W sobotę, 27 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach rozegrano puerwszy mecz sparingowy Pogoni Siedlce w okresie przygotowawczym. Rywalem siedleckiego zespołu była Unia Skierniewice.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii Skierniewice 3:0. Bramki padły dopiero w drugiej połowie meczu, pierwsza w 65 minucie, a druga dziesięć minut później, w 75 minucie. Dla obu drużyn było to wymagające spotkanie, rozgrywane w wysokiej temperaturze, a zarazem pierwszy sprawdzian przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze