Reklama

Pierwszy sparing Pogoni Siedlce za nami

28/06/2026 09:31

W sobotę, 27 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach rozegrano puerwszy mecz sparingowy Pogoni Siedlce w okresie przygotowawczym. Rywalem siedleckiego zespołu była Unia Skierniewice.

 

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii Skierniewice 3:0. Bramki padły dopiero w drugiej połowie meczu, pierwsza w 65 minucie, a druga dziesięć minut później, w 75 minucie. Dla obu drużyn było to wymagające spotkanie, rozgrywane w wysokiej temperaturze, a zarazem pierwszy sprawdzian przed rozpoczęciem nowego sezonu.

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2026 09:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama