Reklama

KOMUNIKAT KMP w Siedlcach Znaleziono pieniądze

Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że do tutejszej jednostki zgłosił się mieszkaniec naszego miasta, który poinformował, że 4 listopada około godz. 8.40 na wysokości posesji przy ul. Brzeskiej 7 znalazł pieniądze. Znaleziona gotówka została zabezpieczona przez funkcjonariuszy.

W związku z powyższym informujemy osobę, która 4 listopada około godz. 8.40 w rejonie ul. Brzeskiej zagubiła pieniądze, że informacji na ten temat udziela Oficer Prasowy KMP w Siedlcach podinsp. Jerzy Długosz pod nr tel. 25-643-24-60 lub 501-531-305.

Uczciwemu znalazcy, który oddał znalezione pieniądze do siedleckiej komendy za tę godną naśladowania postawę społeczną serdecznie dziękujemy!

autor: podinsp. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości