Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że do tutejszej jednostki zgłosił się mieszkaniec naszego miasta, który poinformował, że 4 listopada około godz. 8.40 na wysokości posesji przy ul. Brzeskiej 7 znalazł pieniądze. Znaleziona gotówka została zabezpieczona przez funkcjonariuszy.
W związku z powyższym informujemy osobę, która 4 listopada około godz. 8.40 w rejonie ul. Brzeskiej zagubiła pieniądze, że informacji na ten temat udziela Oficer Prasowy KMP w Siedlcach podinsp. Jerzy Długosz pod nr tel. 25-643-24-60 lub 501-531-305.
Uczciwemu znalazcy, który oddał znalezione pieniądze do siedleckiej komendy za tę godną naśladowania postawę społeczną serdecznie dziękujemy!
autor: podinsp. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!